תיקון מכונות כביסה במרכז הארץ

תיקון מכונות כביסה זהו אחד השירותים הניתנים ע"ל ידי טכנאים המוסמכים של חברת "יעקב תיקוני מוצרי חשמל". בזכות הנסיון רב של הטכנאים שלנו אנו יכולים לטפל בכל סוגי התקלות מכניים ואלקטרוניים במכונות כביסה.

תיקון מכונות כביסה

תיקון מכונות כביסה במרכז הארץ. תהליך טיפול ותיקון במכונת כביסה

1. אחרי בירור טלפוני והסכמה, הטכנאי שלנו מגיע לבית הלקוח ומבצע איבחון סוג התקלה. השירות הגעת הטכנאי לבית הלקוח ואיבחון סוג התקלה נע בין 150-200 ש"ח. המחיר תלוי במיקום טריטוריאלי להגעה לבית הלקוח , סוג ודגם מכונת כביסה (פתח עליון או פתח חזית). במקרה שיש הסכמת הלקוח לתיקון מכונת כביסה אז התשלום עבור ביקור טכנאי לא יגבה.

2. לאחר סיום איבחון תקלה של מוצרי חשמל, במקרה זה מכונת כביסה, לקוח מקבל הצעת מחיר לתיקון המכשיר. המחיר בהצעה תלוי בסוג התקלה וחלקי חילוף הנדרשים.

3. תיקון מכונת כביסה תלוי בשני גורמים מרכזיים:
א. טיפול בתקלה (עבודה של טכנאי)
ב. צורך בהחלפת חלקי חילוף (אנו משתמשים בחלקים רק מיצרנים הרשמיים)

4. האחריות שניתנת על יד חברת "יעקב מוצרי חשמל" היא בין שלושה לשישה חודשים לכל סוגי מכונות כניסה. אחריות עבור חלקי חילוף לא ניתנת רק במקרים מסוימים בהודעה על כך ללקוח מראש.

5. אחרי סיום הטיפול בתיקון מכונת כביסה טכנאי של חברת "יעקב מוצרי חשמל" יגיש קבלה עם פירוט התיקון שגם משמשת כמסמך לאחריות.

תיקון מכונות כביסה

תיקון מכונות כביסה במרכז הארץ. באיזה ערים ניתן לקבל שירותי תיקון מכונות כביסה

ערים שבהם ניתן לקבל שירותי תיקון מכונות כביסה הם: תל אביב (איזורים מסוים) ,בת ים, חולון, אזור, ראשון לציון, באר יעקב, רמלה, לוד, נס ציונה, רחובות, יבנה, יהוד, אור יהודה.

תיקון מכונות כביסה במרכז הארץ. צור קשר

ליצירת קשר בנושאי של תיקוני מכונות כביסה חייגו ל-054-4802818. איש קשר - יעקב

תיקון מכונות כביסה