אנשים אשר משתמשים במכונות כביסה, במיוחד נשים, מבינים שעדיין לא הומצא מוצר חשמלי שאינו מתקלקל אף פעם. כשמגיע היום שמכונת הכביסה מתקלקלת אנו מגלים לרוב שאין בידינו אחריות מחברת היצרן. במקרה כזה אנחנו מתחילים לחשוב מה יותר שווה לנו כלכלית, לרכוש מכונת כביסה חדשה או להזמין טכנאי לתיקון המכונה. ההחלטה צריכה להתקבל בצורה די מהירה מכיוון שסל הבגדים הלא נקיים עולה על גדותיו וכל בני המשפחה צריכים בגדים מכובסים לצורך הגעה לעבודה, בתי ספר, גנים וכדומה. זה פשוט לא מציאותי להוציא כמה אלפי שקלים על מכונת כביסה חדשה כאשר ניתן לפתור את הבעיה על ידי הזמנת טכנאי מנוסה במחיר סביר לכל כיס של כל משפחה.

טכנאי מכונות כביסה

טכנאי מכונות כביסה מוסמך יעקב עוסק בתחום תיקוני מכונות כביסה כבר יותר מ15 שנה. כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם הלקוח יעקב מנסה לתת ייעוץ מקצועי על איך לפתור את התקלה ללא הגעת טכנאי, כך שבחלק מהמקרים הלקוח אינו צריך לשלם כלל וכלל. לדברי יעקב, הלקוח צריך להיות קודם כל מרוצה מהשיחה הטלפונית הראשונית עימו.

כשיעקב מגיע לבית הלקוח הוא מחלק את העבודה לשני שלבים, ראשית הוא מבצע אבחון של התקלה במכונת הכביסה ולאחר מכן מוצא את הפתרון לבעיה ומתקן אותה בצורה מקצועית. קיימים גם מקרים מסויימים שלאחר שלב האבחון יעקב מודיע ללקוח שלא כדאי לתקן את המכונה.

על פי ביקורות רבות של לקוחותיו, הן של דוברי הרוסית והן של דוברי העברית , עבודתו של יעקב תמיד איכותית ומקצועית ביותר. יעקב זמין ללקוחותיו 24 שעות ביממה , 7 ימים בשבוע.

טכנאי מכונות כביסה מוסמך יעקב עובד במרכז הארץ, בכל אחת מהערים הבאות: תל אביב, ראשון לציון, רמלה, אזור, אור יהודה, יבנה, בני עיש, לוד, נס ציונה, רחובות, מודיעין, מודיעין עילית, באר יעקב, בת ים, חולון, רמת גן .

ליצירת קשר עם יעקב לצורך תיקון מכונות כביסה, אנא חייגו למספר 054-4802818.